Juhatus

1. Arvi Hamburg – EIL President
Kontakttelefon: +372 5236500
E-mail: arvi.hamburg@ttu.ee

2. Ivo Fridolin- Eesti Biomeditsiinitehnika ja Meditsiinifüüsika Ühing
 E-mail: ivo@cb.ttu.ee

3. Maido Märss – Eesti Elektroenergeetika Selts
Kontakttelefon: +372 51982590
E-mail: maido.marss@emu.ee

4. Leo Rummel – Eesti Soojustehnikainseneride Selts
E-mail: leo.rummel(at)estis.ee

5. Arno Aasma – Eesti Transpordi ja Teede Ühing
Kontakttelefon: +372 6546999; + 372 5269450
E-mail: arno.aasma@hot.ee

6. Tennobert Haabu – Eesti Mäeselts
E-mail: Tennobert.Haabu@nordkalk.com

7. Aleksander Grünstam – Eesti Süsteemiinseneride Selts
Kontakttelefon: +372 6749753; +372  5209756
E-mail: allux@online.ee

8. Avo Ots – Eesti Elektroonikaühing
E-mail: avo.ots@ttu.ee

9. Jaanus Olop – Eesti Ehitusinseneride Liit
E-mail:  jaanus.olop@betoonelement.ee

10. Jaanus Tiisvend – Põlva Inseneride Liit
E-mail: tiisvend75@gmail.com

11. Aigar Hermaste – Eesti Mehaanikainseneride Liit
Kontakttelefon: +372 6203269; +372 5101983
E-mail:  aigar@staff.ttu.ee

12. Toomas Rang – Tallinna Tehnikaülikool
Kontakttelefon: +372 6202154; +372 5121913
E-mail: trang@elin.ttu.ee

13. Margus Arak – Eesti Maaülikool
Kontakttelefon: +372 7313314
E-mail: margus.arak@emu.ee

14. Meelis Eldermann- Viru Keemia Grupp AS
E-mail:  Meelis.Eldermann@vkg.ee

15. Jüri Alasi – ÅF-Consulting AS
Kontakttelefon: +372 6053150;
E-mail: jyri.alasi@afconsult.com

16. Toomas Roosna – KH Energia-Konsult
E-mail: Toomas@energia-konsult.ee

17. Enn Kerner – Grafitek OÜ
Kontakttelefon: +372 6563783
E-mail: enn@trykitehno.eu

18. Lauri Peetrimägi – Tallinna Tehnikakõrgkool
Kontakttelefon: +372 56504567
E -mail: peetrimagi@tktk.ee

19. Kalle Sammal – Tallinna Polüthnikum
Kontakttelefon:
E-mail: kalle.sammal@tptlive.ee