Saated raadios

kukkuvoun

Kukkuv Õun on Kuku raadio (loodus)teadussaade, milles uuritakse erinevaid teadussaavutusi, -nähtusi, -valdkondi või -probleeme.

labor

Laboris räägivad Eesti ja teiste maade teadlased oma uuematest tegemistest, kommenteerivad ilmaelu teaduslikust vaatepunktist ja jagavad taustateadmisi maailma mõistmiseks.

teadusuudised

Raadio Ööülikool pakub kaasahaaravaid mõtisklusi nii loodusteaduslikel kui üldhumanitaarsetel teemadel. Ööülikoolis käiakse ühe jalaga loodusteadustes ja teisega kaunites kunstides, otsides vastuseid kahele põhiküsimusele: “kuidas?” ja “miks?”.

Raadioentsüklopeedia esitleb igal nädalal uusi teemasid loodusest, ühiskonnas, ajaloost ja inimkonna teadmistest üldisemalt.

Innovaatika on Delfi teadussaade, mis hakkab lahkama teadusmaailma põnevamaid tahke ja nüansse. Igas saates on külas üks Eesti tippteadlane, kes seletab saatejuhiga koos lahti ühe kindla teema teaduses. Saatesarja jooksul püüame lükata ümber nii mõnegi populaarteadusliku vale, kinnistada aga tõdesid, mis ei pruugi olla veel inimestele kohale jõudnud.