Inseneriharidus

Inseneriharidus on väärt omandamist: see annab tööturul eelise ning võimaldab töötada mitmetel põnevatel ametikohtadel. Inseneriharidust on Eestis võimalik omandada mitmetes ülikoolides, kus kõige suurem valik tehnikavaldkonna erialasid leidub Tallinna Tehnikaülikoolis.

Inseneriharidust pakkuvad ülikoolid Eestis:

TTU_peamine_logo_EST

Tallinna Tehnikaülikool on juhtiv tehnoloogiaharidust pakkuv ülikool Eestis. Tallinna Tehnikaülikool pakub tehnoloogiaharidust paljudes erinevates valdkondades, õppuritele on palju huvitavaid õppekavasid pakkuda Mehaanika-, Infotehnoloogia-, Energeetika-, Ehitus- ja Keema ja materjalitehnoloogia teaduskondades.

TTK-logo-2013-v-eestikeelne
Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti suurim riiklik tehnikavaldfkonna rakenduskõrgkool. Huvitavaid ameteid on võimalik omandada Ehitus-, Mehaanika- ja Transporditeaduskonnas.

223x30x75cfd60ff6c6dde904dacd0ad3e71e8e.jpg,qitok=bCny9ryr.pagespeed.ic.Yipg0v_MrC
Tartu Ülikool on Eesti mainekam ja vanim ülikool, kus pakutakse mitmekülgset haridust erinevates valdkondades. Tehnikaharidust on võimalik omandada Loodus- ja tehnoloogiateaduskonnas ja Loodus- ja informaatikateaduskonnas.

LogoEMUjpg

Eesti Maaülikool on 5000 tudengiga ülikool, kus pantakse ka inseneri- ja tehnikaharidust. Põnevaid erialasid pakuvad Tehnikainstituut ja Tartu Tehnikakolledž.