Inseneriharidus

Inseneriharidus on väärt omandamist: see annab tööturul eelise ning võimaldab töötada mitmetel põnevatel ametikohtadel. Inseneriharidust on Eestis võimalik omandada mitmetes ülikoolides. Kõige suurem valik tehnikavaldkonna erialasid leidub Tallinna Tehnikaülikoolis.

Inseneriharidust pakkuvad ülikoolid Eestis:

TTU_peamine_logo_EST

Tallinna Tehnikaülikool on piirkonna juhtiv rahvusvaheline tehnoloogiahariduse pakkuja ja suurima tudengite arvuga ülikool Eestis. Tallinna Tehnikaülikool pakub tehnoloogiaharidust paljudes erinevates valdkondades, õppuritele on palju huvitavaid õppekavasid nii inseneri-, infotehnoloogia-, loodus- kui majandusteaduskonnas ning ka Eesti Mereakadeemias.

TTK-logo-2013-v-eestikeelne
Tallinna Tehnikakõrgkool on Eesti suurim riiklik tehnikavaldkonna rakenduskõrgkool. 4-aastast rakenduskõrgharidust on võimalik omandada ehitus-, mehaanika- ja transporditeaduskonnas.

223x30x75cfd60ff6c6dde904dacd0ad3e71e8e.jpg,qitok=bCny9ryr.pagespeed.ic.Yipg0v_MrC
Tartu Ülikool on Eesti mainekam ja vanim ülikool, kus pakutakse mitmekülgset haridust erinevates valdkondades. Tehnikaharidust on võimalik omandada loodus- ja tehnoloogiateaduskonnas ning loodus- ja informaatikateaduskonnas.

LogoEMUjpg

Eesti Maaülikool on 5000 tudengiga ülikool ja juhtiv inseneri- ja tehnikahariduse pakkuja Lõuna-Eestis. Põnevaid erialasid pakuvad Tehnikainstituut ja Tartu Tehnikakolledž.