AASTA INSENER JA AASTA TEHNIKAÜLIÕPILANE 2023

Möödunud reedel leidis aset Eesti Inseneride Liidu 35. juubelipidu, kus kuulutati välja ka aasta inseneri ja aasta tehnikaüliõpilase 2023 konkursi võitjad! Eesti Inseneride Liidul on rõõm meel teatada, et aasta inseneri 2023 tiitli pälvis masinaehituse insener Mirko Arras ning aasta tehnikaüliõpilase tiitli pälvis elektroenergeetika tudeng Brenda Pent!

????Aasta insener 2023 – Mirko Arras
Mirko on eeskujuks kõigile inseneridele. Tema pühendumine ja saavutused masinaehituse valdkonnas on muljetavaldavad. Oma teadmiste ja oskustega on ta aidanud lahendada keerukaid probleeme ning olnud kaasatud mitmetesse rahvusvahelistesse projektidesse. Tema ettevõte Revismo OÜ on edukalt teostanud üle 550 projekti, tugevdades seeläbi Eesti mainet usaldusväärse ja innovaatilise inseneripartnerina maailmaturul.
????Aasta tehnikaüliõpilane 2023 – Brenda Pent
Brenda on aktiivne elektroenergeetika ja mehhatroonika eriala tudeng, kes on oma eriala suur fänn. Talle meeldib noortele inseneeriat tutvustada. Alles sellel sügisel korraldas Brenda suurüritust Positron, kus gümnasistidel oli võimalik elektrivaldkonnaga tutvuda. Juba enne oma ametliku inseneriõppe lõpetamist on Brenda saavutanud suurepäraseid tulemusi ja aidanud kaasa noorte inseneride järelkasvu arendamisele.
Palju õnne!