Teadusajakirjad


Horisont on Eesti vanim järjepidevalt ilmuv üldpopulaarteaduslik ajakiri nii humanitaariast, loodus- kui ka reaalteadusest huvitunud lugejale. Ajakiri pakub uudised teadusmaailmast, põhjalikke artikleid ja ülevaateid elu ning universumi saladustest eestimaises tõlgenduses.


Imeline Teadus on Põhjamaade menukaim populaar-teaduslik ajakiri. Imelise Teaduse teemavalik on lai, paleontoloogiast kuni kosmoselendudeni, meditsiinilistest läbimurretest kuni uusimate keskkonnauuringuteni.


Eesti Loodus on ajakiri süvenevale ja loodustundlikule inimesele. Ajakiri kirjutab asjatundlikult eeskätt kodumaa loodusest, selle uurimisest ja kaitsmisest, aga ka mujal maailmas toimuvast.


Eesti Mets on soliidne almanahh kõigile, kel tõsine huvi metsa vastu. Põnevat lugemist leiab nii erametsaomanik, metsakaitsja, metsakasutaja kui ka metsas uitaja. Rääkitakse metsateadusest ja -praktikast ja inimese ja metsa suhetest meie päevil ja minevikus.


Inseneeria on tehnika ja tootmise teemaline ajakiri. Ajakiri tutvustab tehnika- ja tehnoloogiauudiseid ning sellel on kolm eesmärki: tutvustada Eesti inseneride loomingut, tuua Eestisse uut ja huvitavat väliskogemust ning populariseerida noorte seas insenerikutset.

nationalgeographic_eesti_logo
National Geographic Eesti on ülemaailmselt tuntud ajakirja National Geographic eestikeelne versioon. Peamisteks ajakirjas käsitlevateks teemadeks on geograafia, ajalugu ja kultuur maailmas.

© 2022 Eesti Inseneride Liit MTÜ