Tahad oma kooli gümnasistidele pakkuda põnevat ja harivat päeva? Siis kutsu enda kooli meie inseneri infopäev! Teie kutsute, meie organiseerime!

Inseneri infopäev on inspireeriv ja informatiivne inseneri elukutset ja selle erinevaid tahkusid tutvustav üritus, mille iga kool saab oma juurde kutsuda! See on ühe koolipäeva pikkune üritus, kus õpilased saavad kuulata õppivate ja juba töötavate inseneride inspireerivaid ettekandeid, kuulda inseneeriaalastest tudengiprogrammidest, uurida insenerihariduse minimessil edasiõppimise võimalusi tehnilistel erialadel ning osaleda erinevates põnevates tehnilistes töötubades!

Sihtgrupiks on gümnaasiuminoored ning eeldame, et korraga on kaasatud mitu klassi. Organiseerime üritusi 100 – 250 noorele.

MILLINE SEE PÄEV VÄLJA NÄEB?

Organiseerime Teie õpilastele 4-8 (vastavalt Teie soovile ja ruumide võimalusele) inspireerivat inseneride ettekannet, mis tutvustavad inseneri teekonda, tööd, elukutset ja karjäärivõimalusi.

Organiseerime Teie kooli kohale Eesti inseneriharidust pakkuva kõrgkoolide esindajad, kes tutvustavad vabas vormis, milliseid tehnilisi erialasid saab nende koolis õppida, milline õpe välja näeb ning millega tuleb sisseastumisel arvestada.

Organiseerime teie õpilastele laia valiku põnevaid tehnilisi töötubasid erinevatest valdkondadest nagu näiteks elektroonika, autoinseneeria, ehitus, robootika, raadioside, droonid, 3d modelleerimine, energeetika, taasutvad energiaallikad, metallitöötlus,  bioonika jne. Töötubade arv sõltub õpilaste arvust ning me organiseerime nii, et iga laps saab osaleda 2-3  töötoas.