Tahad oma kooli gümnasistidele pakkuda põnevat ja harivat päeva? Siis kutsu enda kooli meie inseneri infopäev! Teie kutsute, meie organiseerime!

Inseneri infopäeva on inspireeriv ja informatiivne inseneri elukutset ja selle erinevaid tahkusid tutvustav üritus, mille iga kool saab oma juurde kutsuda! See on ühe koolipäeva pikkune üritus, kus õpilased saavad kuulata oma õppivate ja juba töötavate inseneride inspireerivaid ettekandeid, kuulda inseneeriaalastest tudengiprogrammidest, uurida insenerihariduse minimessil edasiõppimise võimalusi tehnilistel erialadel ning osaldeda erinevates põnevated tehnilised töötubades!

Sihtgrupiks on gümnaasiuminoored ning eeldame, et korraga on kaasatud mitu klassi. Organiseerime üritusi 120 noortest – 250 nooreni.

Milline see päev välja näeb?

Organiseerime Teie õpilastele 4-8 (vastavalt Teie soovile ja ruumide võimalusele) inspireerivat inseneride ettekannet, mis tutvustavad inseneri teekonda, tööd, elukutset ja karjäärivõimalusi.

Organiseerime Teie kooli kohale Eesti inseneriharidust pakkuva kõrgkoolide esindajad, kes tutvustavad vabas vormis, milliseid tehnilisi erialasid saab nende koolis õppida, milline õpe välja näeb ning millega tuleb sisseastumisel arvestada.

Organiseerime teie õpilastele laia valiku põnevaid tehnilisi töötubasid erinevatest valdkondadest nagu näiteks elektroonika, autoinseneeria, ehitus, robootika, raadioside, droonid, 3d modelleerimine, energeetika, taasutvad energiaallikad, metallitöötlus,  bioonika jne. Töötubade arv sõltub õpilaste arvust ning me organiseerime nii, et iga laps 2-3 töötuba.

Meie infopäevadel on seni osalenud

668

ÕPILAST

Inseneri infopäev on seni toimunud

5

KOOLIS

Miks kutsuda inseneri infopäev oma kooli?

Esiteks, inseneri elukutse näol on tegemis karjääriga, mis oli, on ja jääb ning inseneride vajadus tööturul aina kasvab. Inseneri infopäev tutvustab noortele inseneri elukutset ning selle karjäärivõimalusi ja perspektiive, murrab müüte, mis on inseneri elukutsega seotud ning pakub võimaluse noortele tuvtuda erialaga, mille peale nad ehk muidu ei mõtleks!

Teiseks, Inseneri infopäevaga saate vähese vaevaga pakkuda noortele inspireerivat ja mitmekülgset koolipäeva!

Kõik ettekanded, mida ma kuulasin, andsid huvitavaid teadmisi edasi!

Väga põnev päev! Ma ei ole kunagi varem midagi sellist (elektroonika töötuba) teinud!

Huvitav oli kuulata! Ma ei teadnud varem inseneeriast eriti midagi. Hea on teada, et mul on veel üks võimalus, mida edasi õppida!

Inseneri infopäevasid toetavad

Soovid Inseneri infopäeva oma kooli?