Tallinna Tehnikakõrgkooli uus rektor vannutati ametisse.
Eesti Inseneride Liidu pikaajalise juhatuse liikme, insener Martti Kiisa karjäär jätkub täiesti uues kvaliteedis.
Teisipäeval, 15. oktoobril, vannutati pidulikult ametisse 110-aastase Tallinna Tehnikakõrgkooli uus rektor, professor Martti Kiisa.
Kuigi EIL juhatus jääb ühe aktiivse doktorikraadiga liikme võrra väiksemaks, annab Martti uus roll kvalitatiivselt olulise panuse kogu Eesti inseneeria arengusse.
Oma rektorikõnes rõhutas Martti Tallinna Tehnikakõrgkooli kolme olulist sammast:
tasemeõpe, teadusuuringud ja elukestev õpe.
Martti seadis endale ambitsioonika eesmärgi tõsta doktorikraadiga õppejõudude osakaal 25 protsendini kogu pedagoogilisest kaadrist.
Rakenduskõrgkooli rektor professor Martti Kiisa eesmärk on lähendada akadeemiat ja ettevõtlust selliselt, et koostöös kasvaks Eesti majandus ja tugevneks riigi julgeolek.
Olulise sõnumi andis Marttile kaasa Eesti Inseneride Liidu auliige ning Tallinna Tehnikakõrgkooli nõunike kogu esimees, professor EUR ING Arvi Hamburg.
Eesti Inseneride Liit tunnustas professor Martti Kiisat tänukirjaga pikaajalise ja tulemusliku koostöö eest juhatuses.
Soovime rektor professor Martti Kiisale palju jõudu, teaduslikku edu ja õnne Eesti inseneeria hüvanguks!
EUR ING Enn Kerner
juhatuse liige

